اطلاعات تماس

اهمیت ساخت غرفه در نمایشگاه

ساخت غرفه در نمایشگاه  اهمیت بسیاری دارد که در ادامه به آنها می پردازیم. پس از انتخاب نمایشگاه تجاری مناسب با کسب و کار خود، نیازمند مکان مناسبی برای نمایش محصولات و برند خود هستید. شما باید غرفه نمایشگاهی که باعث ایجاد گفت و گو بین شما و بازدیدکنندگان باشد را بسازید.

غرفه شما نشان دهنده برند شماست بنابراین نکته اصلی غرفه سازی در نمایشگاه برجسته کردن خدمات و محصولات شماست که فورا پیام شما را به هرکسی که از دور یا نزدیک به غرفه نگاه می کند، برساند.

هنگامی که در نمایشگاه غرفه دار هستید، در معرض دید صدها و گاهی هزاران بازدیدکننده  و مشتری بالقوه قرار خواهید بود و که باید آنها را وادار کنید که از غرفه شما بازدیدکنند که بتوانید آنها را درگیر کنید و به نوعی با آنها گفت و گو کنید.

بهترین عوامل جهت جذب مخاطبان، داشتن محلی برای استراحت، جایگاه برای مهمانان مخصوص، بازی و سرگرمی و استفاده از فناوری های تعاملی می باشد.

اگر غرفه شما یکی از این ویژگی ها  را داشته باشد، افراد کنجکاو خواهند شد و در غرفه شما متوقف خواهند شد و از شما سوال می پرسند و ارتباط برقرار می کنند. این امر یک شانس عالی برای شماست که رابطه اولیه قوی ایجاد کنید و آن را به فروش برسانید.

یکی دیگر از نکات مهم برای جلب توجه مخاطبان در نمایشگاه این است که به آنها فرصت امتحان کردن بدهید، یعنی محصولات را در دسترس آنها قرار دهید، که این فرصت را داشته باشند تا کیفیت، دوام و مفید بودن محصول شما را بررسی کنند.

اگر خدمات شما دیجیتالی است چند کامپیوتر را در غرفه نمایشگاهی قرار دهید تا بتوانند به صورت آنلاین به خدمات شما دسترسی داشته باشند.
بسیاری از شرکت هایی که در نمایشگاه غرفه دار هستند که با عدم رعایت نکات مهمی که ذکر شد در نمایشگاه شرکت می کنند و متعجب می شوند که چطور به نتیجه دلخواه نرسیدند و مشتریان کمی داشتند!
باید برای داشتن غرفه نمایشگاهی عالی هزینه کنید، غرفه ارزان قیمت نتیجه ای که باید را برای شما نخواهد داشت. اغلب اوقات سرمایه گذاری عالی برای ساخت غرفه و تنها در یک نمایشگاه در سال بهتر از داشتن چند غرفه ارزان در چندین نمایشگاه خواهد بود.

اگر به دنبال غرفه نمایشگاهی زیبا و موثر هستید، با تیم غرفه سازی اشل سازان در ارتباط باشید.

“حتی اگر طرحی آماده از آنچه می خواهید ندارید – ما به شما کمک می کنیم تا به نتیجه ای که آرزو داشتید برسید.”

Call Now Button
×