اطلاعات تماس

غرفه نمایشگاهی لوکس

چگونه در نمایشگاه نسبت به غرفه داران متمایز شویم؟

برای هرکسب و کاری، بزرگ یا کوچک غرفه سازی و حضور در نمایشگاه ها به عنوان غرفه دار فرصتی استسنائی و عالی برای ملاقات با مشتریان و به نمایش گذاشتن برند و کسب و کار شما می باشد.

بنابراین باید در این رویدادها به نحواحسن و عالی حضور پیدا کنید و در ذهن تمامی افراد حاضر در نمایشگاه نقش ببندید. هزاران بازدیدکننده در نمایشگاه هستند که جلب توجه آن ها برای شما بسیار سودمند خواهد بود.

مکان غرفه

اگر مکان نادرست و نامناسب برای غرفه شما در نظر گرفته شود غرفه برای بازدیدکنندگان غیرقابل دسترس خواهد شد و در دید آنها نخواهید بود و این امر استراتژی فروشی را که در نظرگرفته بودید را باشکست رو به رو خواهد کرد و به نتیجه دلخواه خود نخواهید رسید.
مکانی را برای ساخت غرفه خود در نمایشگاه انتخاب کنید که به راحتی در دسترس و پر رفت و آمد باشد.

طراحی غرفه نمایشگاهی

الویت دوم شما در نمایشگاه طراحی غرفه ای هوشمند و جذاب می باشد. باید طرحی را اجرا کنید که از راه دور هم به راحتی نمایانگر برند شما باشد و بازدیدکنندگان بتوانند شما را تشخیص دهند.
در طراحی غرفه نمایشگاهی خود توجه و وقت زیادی بگذارید زیرا غرفه شما باید ستاره نمایشگاه باشد.
در غرفه از فناوری و تکنولوژی های جدید مانند استند تاچ، ال سی دی تاچ، ویدئو وال و نمایشگرهای بزرگ جهت دسترسی آسان مخاطبان غرفه به وب سایت و شبکه های اجتماعی شرکت و همچنین نمایش تمامی محصولات و خدمات شما به صورت تصویر و فیلم، استفاده نمایید.
با استفاده از این تکنولوژی ها غرفه ای هوشمند و به روز خواهید داشت و باتوجه به اینکه امروزه افراد به دنبال نوآوری و دسترسی سریع و آسان هستند از این ویژگی غرفه شما استقبال می کنند و از وقت گذراندن در غرفه شما لذت میبرند.

تبلیغات غرفه

تبلیغ نکردن غرفه از یک الی دو ماه قبل از برگزاری نمایشگاه اشتباهی است که اکثر غرفه داران مرتکب می شوند. غرفه داران و شرکت هایی که پی در پی در نمایشگاه ها شرکت می کنند به محض اتمام نمایشگاه فعلی بلافاصله غرفه نمایشگاه بعدی خود را تبلیغ می کنند.
این تیلیغات، به گوش مشتریان و مخاطبان شما میرساند که میتوانند در کدام نمایشگاه از غرفه شما بازدید کنند و اگر این تبلیغات به درستی و صحیح انجام شود مشتریان شما به بازدید از غرفه شما مشتاق تر خواند بود.
برای تبلیغات می توانید از طریق ایمیل مارکتینگ، اس ام اس مارکتینگ، بارگذاری بنر دعوت از غرفه نمایشگاهی در وب سایت و شبکه های اجتماعی اقدام کنید.

برقراری ارتباط قوی با بازدیدکنندگان غرفه

کارکنانی را که قصد دارید برای غرفه خود استخدام کنید را طوری آموزش دهید که بتوانند به راحتی و باشیوه درست با بازدیدکننده شما تعامل برقرار کنند و آنها را در غرفه شما نگهدارند و مشغول کنند.
همچنین کارکنان شما باید اطلاعات صحیح به مشتریان بدهند و با خوب صحبت کردن دید آنها را نسبت به تجارت شما مثبت نگهدارند.
شرکت غرفه سازی اشل سازان هرمس در طول زمان برگزاری نمایشگاه همراه شماست و همیشه سعی دارد ظاهری زیبا و جذاب از برند شما را بسازد.
جهت کسب مشاوره و اطلاع از قیمت ساخت غرفه های نمایشگاهی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

درخواست طراحی غرفه رایگان

کارشناسان اشل سازان در اسرع وقت با شما تماس میگیرند.

Call Now Button
×